Сьогодні я з подарунком. Новий проєкт - "Абетка відновлення", який ми втілили з Ти як? Над цією ідеєю я працювала близько двох років. Створювала Абетку для себе. Вивчала українську мову - виписала на кожну літеру абетки різні слова і з кожного слова робила практику. Практику відновлення.
Вийшло 410 - ідей -"провідників" у практику чи гру, пропозицій для роздумів. Всі вони вийшли різні - бо писала я в різний час. Самій не віриться, що стільки написала.
Спочатку думала їх причесати, привести до одного стилю. А потім ми вирішили, що так навіть краще.
Покажу приклад Абетки на літеру Ж:









Абетку Відновлення можна читати будь-де, коли ви: втомлені, шукаєте відповідь на складне питання, потрібно відпочити, створюєте проєкти, шукаєте ідеї для практик чи розмов, просто нудно, хочеться чогось, але не знаєте чого саме….
Дякую команді Ти Як, за те, що ми змогли її втілити. Завантажити Абетку можна на Платформі. Посилання буде в коментарі.
В ній багато тепла та турботи. Нехай буде помічною
Обіймаю, Родино
як хочу Перемоги!

Немає коментарів:
Дописати коментар