середу, 23 березня 2022 р.

Чат-бот у Телеграм «Знайди рідних»

 #важливо

🇺🇦Чат-бот у Телеграм «Знайди рідних» - реальна допомога українцям, які втратили зв‘язок з рідними.
Війна розлучає з найдорожчими. Понад 3️⃣ мільйони українців стали вимушеними переселенцями в інших країнах світу, понад 1️⃣2️⃣ мільйонів вимушено залишили свої будинки у пошуках безпечного місця для своїх дітей, сотні населених пунктів залишилися без зв‘язку.
Щодня кожен українець прокидається з думкою: де мої рідні і чи живі вони?!
🔹 «Щодня ми отримуємо десятки звернень з проханням про допомогу отримати будь-яку інформацію про тих, хто евакуйований, або про тих, хто залишається у містах, де проходять активні бойові дії.
🔸 Відсутність можливості зателефонувати рідним, бо телефон або втрачений під час бомбардування, евакуації, або немає як підзарядити, втрата житла, поранення - все це щоденні реалії сімей, роз‘єднаних війною», - голова Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Наиталия Садурская.
Команда у складі:
🔹 ІТ-фахівці на чолі з Едуардом Валій,
🔸 ГО «Міжнародна асоціація кібербезпеки»
🔹 та «Центр Методик та Координації Криптографічного розвитку» (керівник Ярослав Недзельський) за ініціативи Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» створили чат-бот, який дозволить знайти тих, з ким втрачений зв‘язок, незважаючи на те, в якій країні вони зараз перебувають.
🇺🇦 Едуард Валій: «Це дуже проста у використанні і, головне, захищена, конфіденційна система пошуку рідних людей, яких роз‘єднала війна: лише декілька даних про себе і номер телефону особи, за яким ви зв’язувались з нею востаннє».
🇺🇦 Ярослав Недзельський: «Ми розуміємо, що ситуація в сім’ях може бути різною. Тому з метою захисту передбачили обов’язковість згоди особи, яку розшукують, на повідомлення місця свого теперішнього перебування з тим, хто запрошує інформацію про неї».
🙏🏻 Враховуючи психологічний стан сімей, роз‘єднаних війною, а також низький рівень володіння сучасними технологіями старшим поколінням,
📹 розробники записали відеоінструкцію, яка допоможе кожному легко зрозуміти правила користування чат-ботом:
🇺🇦 «Загубленими можуть бути батьки, брати, сестри, діти, кохані, рідні люди. Ця пошукова система працюватиме в усіх країнах світу і допоможе знайти кожного. Тому всім, хто змінив місце проживання, бажано зареєструватися. Надавши можливість рідним, які хвилюються за вас, знати ваше місце перебування, будьте певні ваші персональні дані будуть надійно захищені», - співголова жіночого руху За сімейні цінності» Оксана Володимирівна.
❗️Уповноважена ПУ з питань волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова звертається до всіх органів державної та місцевої влади, які опікуються вимушеними переселенцями, ЗМІ, блогерів з проханням допомогти поширити інформацію про чат-бот «Знайди рідних».
🇺🇦 Цей інструмент допоможе об‘єднати і знайти тих, кого роз‘єднала війна.Немає коментарів:

Дописати коментар