Важливе. Сьогодні підліток під час розмови (тема була про те, що він дивиться російський контент) запитав: "а вам не спадало на думку, що це не "вони" брешуть, що це ви всі можете помилятись". Мені стало зле - бо саме це і є однією із задач пропаганди: посіяти сумніви у тих, хто і так готовий до спротиву та сумнівів. Після розмови думала, скільки нам потрібно зробити, щоб створити броню - імунітет проти пропаганди. Це і робота з критичним мисленням, і створення "інформаційного простору" дитини.
Я сьогодні нагадаю про проєкти для дітей різного віку, до яких була дотична і в яких впевнена (тільки потрібно обійти алгоритми фб, щоб пропустив посилання)

Є готові серії про Київ, Чернігів, Львів, Запоріжжя, Одесу. Саме зараз в розробці історії про Харків, Миколаїв, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Херсон
Передивитись всі мультфільми можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=MiL7GLnsFWQ...

В посібнику є статті про терапію читання, підказки - як відповідати на різні складні питання дітей.
Безпосередньо добірка книжок з описами для дітей різного віку: теми, яких торкається твір, опис книги та коментарі від мене.
Є опис 40 книжок і "великий список" з книжками про війну та мир.
Посібник у відкритому доступі. https://bit.ly/3RbDy84
До самого посібника є цикл вебінарів, які супроводжують проєкт і розповідають, на що потрібно звернути увагу при написанні, ілюструванні, створенні, читанні книг на тему війни, втрати, травматичних досвідів. Посилання на вебінари проєкту: https://cutt.ly/9wYVEW41
Матеріали можна передивитись за хештегом:

Дякую, Ihor Khvorostianyi за запрошення в проєкт і за команду, яку ви зібрали.
Посібник у вільному доступі: bit.ly/3GUcggw.
Я знаю, що створено багато сильних проєктів для дітей на цю тему. Додайте, будь ласка, в коментарі посилання на них.
Обіймаю, Родино
як хочу Перемоги!

P.S. Принагідно нагадую, що росіяни обходять обмеження в монетизації на YouTube.
Немає коментарів:
Дописати коментар