З відомою дитячою сімейною психологинею Світланою Ройз у 2023 ми створили три гри! Пані Світлана залучена не в один наш проєкт. Та і будьмо щирі, це саме та людина, до якої ми часто ходимо за порадами. Навіть комунікаційники! Нині важливо, аби контент був ресурсним та підтримуючим для українців.
Ще, зі Світланою Ройз, ми створили “Скриню в укриття” працювали над проєктом “Живі письменники” та практикумами.
Світлана Ройз коментує: “Знаєте, я пригадую те, що ми робили протягом року. І здивувалася кількості проєктів. І тому, що попри стрес та емоційне навантаження – всі вони творчі. І багаторівневі. Цього року ми зосередились на практикумах – і я вдячна Галині Титиш, “Смарт освіті”, і всій нашій творчій команді за довіру та можливість їх створення. Я люблю проєкти, в яких багато вимірів й широка аудиторія. Наші практикуми – про силу: Сила усмішки, Сила запитань, Невидимі дари – Знаходь свою силу. Навіть в кожній назві є Сила”.
Дякуємо нашій прекрасній команді:
авторці Світлані Ройз;
редакторці Тетяні Стус;
дизайнерам Роману та Олені Марчишинам;
ілюстраторці Інні Черняк.
Ось невеликий перелік ігор зі Світланою Ройз, в які можна пограти з дітьми на цих зимових канікулах (і не тільки!).
«Сила усмішки».
Гра сприяє розслабленню, налагодженню тіснішого контакту з тілом, емоційному зціленню. Завантажуйте для гри, або ж роздрукуйте за посиланням: http://bit.ly/3GYPMLm
Ви знайдете 12 різних усмішок з підписами (щаслива, сумна, поцілункова, впевнена, турботлива тощо), які потрібно вирізати, наклеїти на паличку (трубочку, ложку) чи просто підносити до обличчя. Також плакат з колом емоцій (повісьте його на стіну вдома чи в класі) та листівки з усмішками.
А на початку січня ми відправимо 510 видрукованих ігор “Сила усмішки” в українські школи. Гру створено за підтримки Educo Foundation.
Гра «Скажи мені: сила запитань»
Містить по 17 карток у семи розділах, які охоплюють різні сфери життя. Загалом — 119 запитань. Основні теми: уява, взаємини, тілесність, поведінка, водночас запитання залучають різні канали сприйняття та півкулі мозку. Правила гри прості: кожен по черзі дістає картку, читає запитання та відповідає. Якщо хтось із гравців також хоче дати свою відповідь і ніхто не проти, то ділиться й своїми міркуваннями. У компанії можуть бути учасники різного віку, так навіть цікавіше, а якщо вони відчувають те ж саме, що і гравець-відповідач, то показують символічний жест, про який попередньо домовилися.
Завантажте за посиланням, роздрукуйте та випробуйте на практиці: https://bit.ly/3HruEwS
Гру створено за підтримки МБО “Фонд Східна Європа” та Terre des hommes
«Невидимі дари» можна використовувати як у групі, так із лише одним гравцем. Для дітей від 3 до 10 років, кількість учасників – не обмежена.
Ця гра – про тіло, поведінку, силу слова, що в поєднанні дають потужні ресурси на щодень.
Завдяки «Невидимим дарам» можна:
– повернути контакт із тілом;
– адаптуватись до нового;
– навчитись казати «Ні»;
– повернути відчуття контролю;
– сприймати кордони свого тіла;
– навчитись самопідтримки та заспокоєння.
Гра доступна до безоплатного завантаження та друку тут: https://bit.ly/3E4mMAf
Гру створено в межах програми «Безпечна школа», що впроваджується Фонд Східна Європа. Фінансова підтримка – Eurasia Foundation.
Також ми запитали у пані Світлани про її плани на наступний рік: “О! у нас в планах великий проєкт для підтримки освітян; багато ідей практикумів для дітей та дорослих. А особистий план – зберегтися і зберегти близьких. І щоб чоловік повернувся з перемогою з ЗСУ. План – наша Перемога!”
Далі буде!..
Немає коментарів:
Дописати коментар