😉ПРОСТІ ВЕСЕЛІ ВПРАВИ, ЯКІ РОЗСЛАБЛЮЮТЬ МОЗОК ☺️
🟡«Серйозні губи»
Зімкнувши губи, енергійно вдуйте повітряміж ними. Ось і все!
Повторюйте, поки ваші губи не лоскотатимуть. Як це допомагає: Це знімає скутість навколо рота, розслабляє стовбур мозку і змушує сміятися.
🟡«Смішно говорити»
Притисніть кінчик язика до нижніх зубів. Розслабте язик, щоб здавалося, що він заповнює весь рот. А тепер спробуй поговорити! Підійде будь-яка тема, від серйозних і смішних речей до розмов про свої проблеми. Дозвольте собі так сильно сміятися, як тільки можете.
Як це допомагає: Це розслабляє язик і мозок, викликаючи вільний потік спинномозкової рідини, що допомагає нам відчувати себе вільнішими, більш розслабленими і менш пов’язаними з нашими обставинами. Це також допомагає нам сміятися над нашими історіями про себе, розбиваючи старі повторювані шаблони.
🟡Позіхання
Зробіть глибокий вдих. На вершині вдиху широко відкрийте рот, підніміть м’яке піднебіння і удайте позіхання. Якщо відразу не вдається викликати справжнє позіхання, це означає, що ви занадто стараєтеся. Розслабтеся і зробіть це знову, цього разу без додаткових зусиль! Як це допомагає: позіхання розслабляє горло, піднебіння, верхню частину шиї та стовбур мозку. Це допомагає вам «звільнити голову», щоб ви могли зосередитись на своїх відчуттях.
Ця вправа покращує травлення за рахунок збільшення вироблення слини. Вона також збільшує вироблення серотоніну, нейромедіатора, який має тенденцію врівноважувати настрій, заспокоюючи гіперактивність, і піднімаючи впавший настрій. Це допомагає збалансувати потік спинномозкової рідини, що допомагає підтримувати гнучкість мозку і хребту.
🟡«Погойдування»
Встаньте, розставте ноги приблизно на ширину стегон. Трохи зігніть і випряміть коліна. Повторюйте знову і знову, поки не знайдете ритм «погойдування». Розслабте всі частини тіла вільно і дозвольте їм хитатися в ритмі вашого погойдування. Нехай кінцівки трясуться, а внутрішні частини погойдуються. Нехай і мозок погойдується!
Як це допомагає: Погойдування підтримує ритми пульсації, які підтримують життя, жвавість і добробут. Ця вправа розслабляє суглоби, задіює діафрагму та активно переміщує рідини організму. Погойдування також збільшує енергію, стимулюючи метаболізм і розслаблення, коли ми відчуваємо скутість.
🟡Гудіння
Хоча це можна зробити в будь-якому положенні, щоб навчитися гудіти рекомендується спочатку лягти.
Відтворіть голосно звук:
«Хммммммм». Нехай звук рухається і вібрує по вашому тілу. Головне — звернути увагу на відчуття вібрації. Воно важливіше за звук. Дозвольте відчутному імпульсу звуку (вібрації) рухатися по всьому тілу. Чим більш розслабитесь, тим далі поширюватиметься звук. Поспостерігайте, чи може він перейти у руки та кисті, вниз через тулуб, а також у ноги та ступні. Нехай він рухається по голові і вгору в мозок. Гудіть і відпочивайте. Чергуйте гудіння і відпочинок. Згодом, коли ваше тіло розслабиться, вібрація від звуку «хммммм» пошириться на ваше тіло! Як це допомагає: Звук здатний переміщуватись завдяки стисканню та розширенню того, через що він рухається. Коли ви змушуєте проходити звук по всьому тілу, пульсація від нього тисне і пробуджує ваш організм. Відбувається масаж м’язів, рідин, нервів, життєво важливих органів і кісток. Коли звук рухається по всьому тілу, він розчиняє блоки, які застрягли, створюючи хвилеподібне приємне відчуття, що всі частини тіла з’єднані та працюють гармонійно, тим самим покращуючи відчуття свого тіла.
*️⃣Примітка: щоб отримати оптимальний результат від вправи, не зосереджуйтесь на тому, щоб зробити все це правильно; ця вправа повинна бути веселою. Крім того, робіть її потроху, зважаючи на відчуття. Час відпочинку має бути таким же довгим, як і період вправ. Тілу потрібен час для інтеграції нових моделей поведінки.
Немає коментарів:
Дописати коментар