вівторок, 7 червня 2022 р.

Підбірка від ОсвіторіїЇ

 Українських дітей випробовують війною: 5 уроків психологічної стійкості

Чи знаєте ви, як правильно підтримувати дітей під час війни? Що робити, якщо ваша  дитина відчуває сильний біль розлуки з об’єктами емоційної прив’язаності? Які вправи допоможуть у тривожній ситуації? Як допомогти собі, дитині чи людям поруч, якщо почалася панічна атака? Зібрали практичні поради про те, як тренувати внутрішню стійкість у часи кризи.

Як навчитися бути вдячним: 5 вправ, які допоможуть підняти настрій у часи війни

Як часто протягом дня ви відчуваєте тривожність, напруженість, фрустрацію? Чи маєте звичку прислухатися до себе, помічати свої почуття і називати їх? Звучить досить просто, а насправді це дієвий перший крок до емоційного здоров’я. Кріста Тінарі, освітянка та експертка із соціально-емоційного й етичного навчання, має практичні вправи, які допоможуть дорослим і дітям розвивати внутрішню стійкість. 

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підтримка дітей під час війни: яких помилок уникнути?

Тему війни під час навчання обходити неможливо. До того ж категорично не варто цього робити, адже тепер це частина нашого життя. Саме тому варто знати, що можна і не можна розповідати дітям про війну. А ще — у чому полягає мистецтво підтримки і як уникнути помилок. 

ЧИТАТИ ДАЛІ

Турбуємось про дітей: 5 щоденних ритуалів для малечі

Багато дітей змушені були покинути свої домівки й переселитися у більш безпечні регіони України, або й за кордон. Нове середовище та непевна ситуація у світі — стрес для психіки найменших. Як потурбуватися про психологічний стан дітей у цей нелегкий час? 5 найважливіших щоденних ритуалів для малечі радить експертка ГС «Освіторія», психотерапевтка Ірина Плешакова.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Труднощі адаптації за кордоном: як допомогти дитині?

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вимушеними емігрантами стали понад 6,2 млн осіб. Найбільше людей (понад 3,3 млн) знайшли прихисток у Польщі. Поговорили із психологинею про те, з якими труднощами стикаються діти-переселенці та як зарадити емоційно-психологічним проблемам.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Панічна атака в умовах війни: як допомогти собі, дитині, людям поруч

Панічна атака під час війни може статись у кожного. Це нормально: наша психіка під пресом небувалого навантаження! Може здаватися: «серце не витримає», «втрачаю свідомість», «божеволію», «задихаюсь». Людина дезорієнтована в просторі, не відчуває тіло, може бути в ступорі. Психологи пояснюють природу панічних атак і дають прості й ефективні техніки, що допоможуть подолати навіть надсильний приступ страху.

Немає коментарів:

Дописати коментар