пʼятницю, 10 червня 2022 р.

Курс для батьків

 Щонайменше кожен п’ятий українець матиме негативні наслідки для психічного здоров’я через війну. На жаль, такі попередні висновки озвучують в МОЗ. Батьки особливо вразлива група, вони як ніхто знають, що таке постійний стрес зараз — бо мають впоратися не лише з його викликами для себе, а й піклуватися про дітей.

📍Тому в ЮНІСЕФ спільно з Всеукраїнським громадським Центром "Волонтер" розробили курс «Долаємо стреси разом (https://dolaemorazom.parents.nostress.org.ua/)». Він допоможе батькам краще розуміти себе та свою дитину. 

❓Як впоратися зі стресом, не втрачаючи ресурсів? Як допомогти дитині, що перебуває у стресі ? Якими мають бути правила та кордони у родині — навіть під час максимально стресових умов? Що таке мова любові та як вона допоможе долати конфлікти? Відповіді на ці питання можна знайти під час проходження курсу.

У кожному з розділів є проміжні тести, що допоможуть вам краще опанувати інформацію.

Розумію, наскільки важливо вже зараз, не чекаючи закінчення війни, працювати з її впливом на ментальне здоров’я. Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яку активно розробляємо разом з МОЗ та закордонними колегами, допоможе українцям подолати наслідки пережитих травм. Бо здорова у майбутньому нація — це те, за що боремося паралельно на медичному фронті.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар