Психологічна служба Української СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Тут Ви знайдете відповіді на листи до Пошти довіри, цікаві посилання, інформацію для роздумів

вівторок, 1 вересня 2020 р.

Педагогам до початку нового року

 Шановні колеги!

Знайомство з учнями або сприяння їх швидшому адаптуванню до навчання у школі можна розпочати з нестандартних анкет.

Пропоную вам декілька зразків.

Творчого вам нового навчального року!Зі святом!

 

Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.
Дорогі школярі!
В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів.Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, мої юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя.Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Адміністрація закладу,

практичний психолог

субота, 29 серпня 2020 р.

Герої не вмирають!

Щорічно 29 серпня

День пам'яті захисників,

які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.пʼятниця, 28 серпня 2020 р.

День знань-2020 в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

 ОГОЛОШЕННЯ

 День знань-2020 в Українській  СЗОШ І-ІІІ ступенів №2Свято першого дзвоника в Україні цього річ буде проходити в новому форматі. У зв’язку з карантином, відповідно до рекомендацій Міносвіти,  першого вересня традиційна загальношкільна святкова лінійка проводитися не буде. Відзначення нового навчального року проводиться в межах класних колективів.

- Перший урок починається о 8.30

1-А, 1-Б,  1-В, 1-Г – «День народження класу»

2-А, 2-В – «З Україною в серці»

2-Б – «Я люблю свою країну»

2-Г – «Україна – моя Батьківщина»

3-А, 3-Б – «Україна починається з тебе»

3-В – «Одна родина - Україна»

4-А, 4-В – « На День знань до інших країн»

4-Б, 4-Г – «Діти єднають Україну»

5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 8-А, 8-Б, 8-В – «Поважаю Європейські цінності – будую сучасну Україну»

6-А, 6-Б, 6-В, 6-Г, 7-А, 7-Б, 7-В, 7-Г – «Україна – Європейська держава»

9-А, 9-Б , 10, 11-А, 11-Б – «Прагнемо миру»


- З  8. 00 у дворі школи для батьків, учителів та учнів  підготовлено дві фотозони: «З Днем знань» і «Ласкаво просимо»

-  У  вестибюлі -  виставка-фотозона для учнів і вчителів «У шкільному королівстві свято!»


До уваги батьків першокласників! 

 Учнів перших класів у шкільному дворі зустрічають одинадцятикласники,  заводять їх у класи, де на них чекають викладачі та лідери від учнівської ради, які  вітають  першокласників, проводять квести та допомагають учителям проводити перший урок. Після закінчення заходів класоводи виведуть першокласників зі школи.


До уваги батьків!  Аби не наражати дітей на небезпеку, заходити в приміщення школи – заборонено! Забезпечте, будь ласка, власних дітей масками, антисептиками та питною водою.


З новим навчальним роком! Здоров’я нам усім!

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1236013936734794&id=100009785979039

понеділок, 24 серпня 2020 р.

З Днем Незалежності, Україно!

 


У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творімо історію під знаменням рідного прапору!