середа, 13 січня 2021 р.

 

7 добрих повчальних фільмів, які варто подивитися разом з дитиною

Фільми, які можна подивитися всією сім’єю, а потім поділитися один з одним враженнями і думками. Ми впевнені, після перегляду у ваших дітей обов’язково з’являться цікаві і складні питання.

1. Дамбо

Ігровий ремейк старого діснеївського мультфільму про слоненя Дамбо, яке народилося з непомірно великими, навіть по слонячим мірками, вухами. Над бідолахою всі сміються і вважають його ні на що не придатним, але малюк ще всіх здивує, коли виявиться, що він вміє літати. До речі, якщо ви дивилися оригінальний мультфільм, то не думайте, що все буде передбачувано, тому що, незважаючи на схожий зачин, у новій історії інший сюжет.

2. Мій улюблений динозавр

В екологічно неблагополучному містечку підліток ненавмисно нахімічив справжнього динозаврика. ГМО-звір дуже швидко росте і скоро стає об’єктом уваги військових, яким хочеться швидше полонити унікальну істоту.

3. Книга джунглів

Диснеївська екранізація знаменитої історії про хлопчика Мауглі, вихованого в джунглях вовками, рімейк власного мультфільму. На відміну від нього, в цьому фільмі студія Disney все зробила жорсткішим і реалістичнішим. Це вже не наївна казочка, а легенда про виживання в хижому світі серед диких звірів, ближча по духу до історій Кіплінга. У неї навіть вікове обмеження є: тільки для великих дівчаток і хлопчиків – 6 +.

4. Великий дружній велетень

Легендарний режисер Стівен Спілберг розповідає дітям гарну казку про великого і доброго велетня, який колекціонує хороші сни. Вночі він ходить по вулицях, заглядає в вікна і роздає сновидіння дітям. Правда, в країні велетнів він єдиний хороший гігант. Всі інші виховані дуже погано.

5. Позаземне відлуння

Алекс, Манч і Так проводять разом останнє літо, потім вони роз’їдуться по різних містах, у них з’являться нові друзі. Але в ці канікули їх чекає найдивовижніша пригода в житті. Вони допомагатимуть милому інопланетянину з поверненням додому.

6. Дракон Піта

Хлопчик Піт прожив у джунглях цілих шість років і чудово себе почуває, хоча за законом природи шанси вижити у малюка були мінімальні. А весь секрет у тому, що у Піта є свій власний дракон.

7. Моана

Весела компанія дівчинки Моани, яка дружить з Океаном, егоїстичного напівбога Мауї і феєрично дурного півня ХейХея відправляється в небезпечне плавання. Вони повинні зруйнувати закляття, яке заважає одноплемінникам Моани подорожувати між островами.

Джерело: https://zatyshok.net.ua/6053/

Немає коментарів:

Дописати коментар