середа, 6 травня 2020 р.

Вірте у добро


Ніколи не припиняйте бути хорошою людиною через поганих людей


Ми не будемо суперечити, що у цьому світі багато поганих людей. Правда, МИ можемо бути кращими. Ми і є кращі, але лише тоді, коли не опускаємося до їхнього рівня. Нам варто бути мудрими та не реагувати на різні провокації.
У кожного в житті трапляються такі особи, що можуть нашкодити. Вони можуть зустрічатися у будь-якому місці: школі, університеті, на роботі чи святкуванні.
Ми не можемо повністю вберегти себе від таких людей, адже вони не одразу показують свої справжні наміри. Правда, ми можемо зменшити їх вплив на нашу долю.
Що робити? Розпочніть з себе. Перестаньте реагувати на провокації. Будьте вищими від того всього поганого, що трапляється навколо. Якщо людина зробила вам неприємність, не намагайтеся помститися, ви завжди можете просто викреслити її зі свого життя.
Ви вище того, щоб піддаватися негативному впливу поганих людей.
Будьте хорошою людиною для себе
У першу чергу думайте про себе. Ви маєте робити ті вчинки, які зроблять вас щасливими, але при цьому не переходити межі щодо інших, не завдавати їм болю. Хороші й добрі вчинки мають бути мотивовані вашим почуттям власного «я», а не тим, що про вас можуть подумати навколишні.
Будьте добрими до інших, і до вас потягнуться такі ж особистості. Погані люди навпаки хочуть позбавити вас цієї чесноти, тому провокують та чекають негативної реакції. Найкраще покарання для них — це не реагування на будь-які їх вибрики (або алогічне реагування ).
Око за око…
Махатмі Ганді приписують слова про те, що «принцип «око за око» зробить весь світ сліпим».
Ми цілком погоджуємося з цим висловом. Якщо кожен з нас на зло почне відповідати злом, то у світі не залишиться добрих людей. Ніхто не говорить вам прощати будь-що, просто не робіть погане у відповідь. Можливо, завтра хтось візьме приклад з вас, і ви станете справжнім взірцем.
Повірте у добро
Якщо вам на шляху трапиться погана людина (а може їй просто щось сьогодні болить?), не забувайте про добро у своєму серці. Ви є вищим від цього. Ви належите до світлої частини людей, які нікому не хочуть завдавати болю. Вірте в добро! Будьте ним!
За матеріалами: https://zatyshok.net.ua/5305/

Немає коментарів:

Дописати коментар