четвер, 19 листопада 2020 р.

У Києві відкрили ще одну кризову кімнату для жертв домашнього насильства

 

На лівому березі Києва відкрили другу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства

 

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

 

Постраждалі можуть отримати прихисток, психологічну та юридичну допомогу.

 

У разі сімейного насильства, необхідно звертатися до поліції або на «гарячу лінію» 15-00 зі стаціонарного телефону чи (044) 272-15-00 – з мобільного.

 

І з початку року в Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах зафіксовано майже 8 тис. звернень щодо домашнього насильства.

 

«Дуже приємно, що другу «кризову кімнату» ми відкрили менше, ніж за рік. Першу ми відкрили у травні. Її послугами скористалася 51 людина, з них 28 жінок та 23 дитини. Такий заклад на лівому березі Києва дуже потрібен, враховуючи те, що населення трьох лівобережних районів більше за кількістю, ніж у більшості обласних центрів України. І з початку року в Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах зафіксовано майже 8 тисяч звернень щодо домашнього насильства. Тепер же ми маємо ще одну кімнату, куди можуть звернутися постраждалі, отримати тут прихисток від кривдника, психологічну та юридичну допомогу. І дуже важливо, що на цю проблему звертається все більше уваги як від держави, так і від представників бізнесу», – зазначила під час відкриття Марина Хонда.

 

Участь у відкритті «кризової кімнати» взяли також участь віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина та голова Представництва Фонду народонаселення ООН Хайме Надаль.

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3315612521895495&id=712429695547137

Немає коментарів:

Дописати коментар