пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Завдання на літо


Мрійте, танцюйте та будьте хорошими: вчитель з Італії надав учням незвичні завдання на літні канікули
Італійський викладач Чезаре Ката склав неперевершений список завдань на літо для своїх учнів.
Чезаре Ката, який викладає в приморському містечку Фермо, опублікував цей список на своїй сторінці в Facebook. Ефект був як від вірусної реклами: понад десять тисяч лайків і стільки ж репостів.
ЗАВДАННЯ ВЧИТЕЛЯ ЧЕЗАРЕ
Просто ще ніхто і ніколи не отримував такого домашнього завдання:
Гуляйте вранці уздовж берега моря в повній самоті. Спостерігайте, як сонячні відблиски відображаються на поверхні води й думайте про те, що найбільше любите у житті. Будьте щасливі.
Спробуйте використовувати нові слова, які ми вивчили в цьому році. Чим більше ви зможете сказати, тим більше зможете осмислити. А чим більше у вас буде думок, тим вільніші ви будете.
Читайте. Багато, скільки зможете. Але не тому, що ви зобов’язані це робити. Читайте, тому що літо надихає на мрії та пригоди, а читання – це як політ. Читайте, тому що це найкраща форма бунту (за порадою, що саме читати, приходьте до мене).

✔️ Дивіться хороші фільми з глибокими емоційними діалогами (якщо можете, англійською), щоб одночасно поліпшити свою мову і розвинути здатність відчувати та мріяти. Нехай кіно не закінчується для вас разом з фінальними титрами, проживайте його знову й знову, включайте його в досвід цього літа.
Літо – це магія. В яскравому сонячному світлі ранку і спекотними літніми вечорами мрійте про те, яким може і повинне бути життя. Зробіть все від вас залежне, щоб ніколи не здаватися на шляху до мрії.
Будьте хорошими.

Немає коментарів:

Дописати коментар