пʼятниця, 14 січня 2022 р.

 💥 2-хвилинна практика, яка допоможе відновитися після важкого дня — вона змінить ваше життя сильніше, ніж ви думаєте.

 Постарайтеся приділяти в кінці кожного дня по 2 хвилини часу на те, щоб поговорити з собою і пройтися по наступних двох твердженнях.

🔷«10% життя це те, що з вами відбувається, решта 90% — ваша реакція»

Це цитата письменника Чарльза Свиндолла. Задуматися над цими словами змушує те, що вони відразу нагадують вам: ваше бачення подій — це справа вибору. Вашого вибору. Ви самі можете наповнити свій день атмосферою позитиву, відновлення, оптимізму або песимізму.

І ще одна хитрість. Коли у вашому житті щось пішло не так, нехай у вас в голові будуть заготовлені два різних підходи. Наприклад, дайте відповідь на такі питання:

🔸Цей день зробив мене слабшим або сильнішим?

🔸Цей день завдав мені непоправної шкоди або ж приніс невелику невдачу, від якої можна оговтатися?

🔸Цей день змусив інших людей сумніватися в мені, чи я сам почав в собі сумніватися?

🔸Цей день виставив мене повним невдахою або показав, що у мене є дар — той, над яким я можу працювати або який можу покращувати?

Ви зрозуміли, у чому суть? Обмеження вибору лише двома протилежними за змістом істотно спрощує прийняття рішень. Вам інстинктивно захочеться вибрати позитивну сторону.

🔷«Саме подяка робить те, що ми маємо, достатнім і навіть надмірним»

Це трохи змінена версія цитати письменниці Мелоді Бітті, і одночасно другий крок або друга хвилина розглянутої нами звички. А ще це визнання того факту, що сьогодні не все пройшло гладко, але при цьому досить добре, щоб нагадати, що вам всього вистачає.

Дозвольте собі ще 10 секунд погорювати про те, як пройшов ваш день, а потім перейдіть на всі ті речі, за які ви вдячні⚡ сьогодні (і в житті взагалі). Незалежно від того, чого вам сьогодні не вистачало, і незалежно від того, що сьогодні пішло не так, неможливо відчувати себе погано, знаючи, як багато поруч речей, за які варто бути вдячним. Миттєве переосмислення.

*З просторів інтернету

Немає коментарів:

Дописати коментар