четвер, 16 грудня 2021 р.

Свято наближається!

 

Свято Наближається!  

19 грудня з 11:00 до 16:00 працюватиме гаряча лінія Святого Миколая. Більше 140 наших прекрасних, підготовлених та натхненних волонтерів прийматимуть дзвінки дітей.  

 Телефон лінії Святого Миколая – 0800 300 419 

 Будь-яке Диво необхідно ретельно готувати і ми максимально намагаємося подбати про радість та безпеку з нашої сторони. Важливо, щоб ви пам'ятали: 

 ☀️1. Наші волонтери будуть готові приймати дзвінки дітей 19 грудня з 11:00 до 16:00. Раніше чи пізніше цього часу лінія буде неактивна. 

 ☀️ 2. «Подзвони Св. Миколаю» – проєкт для дітей віком від 3 до 9 років. Ми будемо раді почути всіх – дітей і дорослих. Але якщо ваша дитина вже увійшла у вік критичності (як правило, це настає після 9 років) і не вірить у дива так, як раніше – не потрібно її стимулювати подзвонити на лінію Миколая, щоб повернути її віру. Нехай це буде її бажанням. 

☀️ 3.. Будьте поруч із дитиною під час розмови, можливо, їй буде необхідна ваша підтримка (діти можуть соромитись, не почути питання). Важливо не виправляти і не критикувати дитину під час розмови – нехай це буде радісна щира зустріч. 
 
☀️ 4. Перед дзвінком проговоріть дитині наступне – «Ми пробуємо і буде чудово, якщо додзвонимося. Але якщо раптом не зможемо – можливо зараз зимові проблеми зі зв'язком. І ми самі можемо створити собі свято».  
Ми раді кожному дзвінку, вдосконалюємо всі технічні нюанси та разом з вами мріємо, щоб свято відбулося, але просимо не присвячувати цьому цілий день. 

☀️ 5. Якщо перед дзвінком ви бачите тривогу дитини, запитайте, але не наполягайте: Чим би дитина хотіла поділитися. Можливо, про те, що сталося за рік, або розповісти вірш чи заспівати пісню.  
Не акцентуйте самі уваги на подарунках. Наші волонтери матимуть змогу відповісти на різні питання дітей. Нехай розмова буде щирою. 

☀️ 6. Наші волонтери будуть спілкуватися з дитиною тією мовою, якою до неї звертається дитина (українська/російська). 

☀️ 7.Якщо раптом виникає форсмажор – проблемами зі зв'язком, а ви бачите, що дитина засмутилася – підтримайте її та через 10-15 хвилин покажіть їй лист від Св. Миколая. Де він пояснює, чому не зміг підняти слухавку.  


Ми дуже сподіваємось, що цей пункт використовувати не доведеться та прикладаємо всі зусилля для цього😊 
 
Ми дуже хвилюємося, готуємось і мріємо, щоб усі бажаючі мали змогу поспілкуватися зі Св. Миколаєм, і діти відчули диво. 
 
До зв'язку 19 грудня 
Радості та Добрих Див. ❤️


Немає коментарів:

Дописати коментар